Hledat dle ID

Zavřít

Hledat dle ID

Kontakt

 

 

         Modul Reality s.r.o.

          IČ: 29115914
           DIČ: CZ29115914

          Adresa: Dopravní 33, 318 00 Plzeň    
          Telefon: +420 601 200 365    
          E-mail: info@modulreality.cz

                                                                

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ   

V rámci společnosti Modul Reality s.r.o. dbáme na zpracování osobních údajů fyzických osob v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Zpracování osobních údajů fyzických osob se liší podle vztahu ke společnosti Modul Reality s.r.o. Údaje o fyzických osobách zpracováváme z pohledu fyzické osoby jako našeho klienta/zájemce o nemovitost (budoucího klienta), zaměstnance (uchazeče o zaměstnání) a obchodního partnera (budoucího obchodního partnera).

Buďte ujištěni, že osobní údaje fyzických osob jsou zpracovávány pouze v rozsahu stanovených účelů zpracování. V případě nutného souhlasu se zpracováním osobních údajů ze strany fyzické osoby jsou osobní údaje zpracovávány pouze v rozsahu uděleného souhlasu.

Společnost Modul Reality s.r.o. přijala veškerá technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů fyzických osob, aby nedošlo k jejich zcizení a neoprávněnému užití.

V případě dotazů, podnětů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@modulreality.cz

Detailní informace o způsobu zpracování osobních údajů fyzických osob naleznete v odkazu u kontaktního formuláře každé nemovitosti.